fae
27 اسفند 1401 - 18:43

۸۵ درصد مصوبات ستاد سفر نوروزی در شهرستان اردستان اجرا شده است

اردستان-فرماندار شهرستان اردستان گفت: حدود ۸۵ درصد مصوبات ستاد سفر نوروزی در شهرستان اردستان انجام شده و این آمار راضی کننده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد هادی احمدی‌طبا ظهر شنبه در جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان، اظهار داشت: اقدامات خوبی توسط دستگاه‌های عضو ستاد سفر نوروزی شهرستان اردستان صورت گرفته که جای تشکر دارد و حدود ۸۵ درصد مصوبات ستاد سفر نوروزی در شهرستان اردستان انجام شده و این آمار راضی کننده است.

وی افزود: دیدگاه من این است که در ستاد سفر نوروزی مدیران ما کوتاهی نکرده اند و مدیران اردستان کم‌کار نیستند همچنین با پیگیری‌های انجام شده نماینده مردم شهرستان روکش آسفالت خوبی در راه‌های روستایی انجام شده و حدود ۵ توافق‌نامه برای آسفالت روستایی انجام شده است.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: یکی از اتفاق‌های صورت گرفته در شهرستان حضور جوانان در عرصه‌های مختلف کار و فعالیت در شهرستان اردستان و این برای اولین بار است همچنین از سایت جامع گردشگری اردستان نیز که شامل اطلاعات مربوط به گردشگری و آثار تاریخی شهرستان است، رونمایی می‌شود.

احمدی‌طبا تصریح کرد: مستند "اردستان سرای من" بیش از ۶۰ قسمت است که تا پایان نوروز ۶ قسمت آن پخش می‌شود و تا به امروز نیز سه قسمت آن پخش شده و ضرورت دارد که در حوزه اردستان شناسی کار بیشتر انجام شود همچنین اقدامات امیدآفرینی خوبی توسط رسانه‌ها انجام شده است.

وی با اشاره به اجرای نوروزگاه اردستان برای اولین بار، بیان کرد: آموزش و پرورش جهت انجام اسکان نوروزی یک غرفه در نوروزگاه داشته باشد همچنین میراث فرهنگی نیز صنایع دستی و آثار تاریخی شهر را در نوروزگاه معرفی کنند.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: در نوروزگاه اردستان به دلیل اینکه یک مکان بسته است سرو غذا برای مسافران نوروزی انجام می‌شود همچنین اداره صمت و مجموعه اصناف در خصوص سرو غذا رستوران داخل شهری هماهنگی انجام شود که با استفاده از یک نوع پوششی مصرف غذا برای بیرون نمایان نباشد.

احمدی‌طبا تصریح کرد: در ایام نوروز باید تمام مدیران عضو ستاد سفر نوروزی و دستگاه خدمات رسان از جمله آب و برق و گاز در حالت آماده باش باشد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1099368